Ofis ve İşyeri Taşımacılık


Ofisden ofise taşımacılık aynı evden eve taşımacılık benzeri bir sistemdir.
Yeni kuracağınız ofis veya işyerinizi istediğiniz şekilde taşımaktayız.

Ofis, işyeri taşımacılığı bu konuda özel bilgi gerektirmektedir. Ofis eşyaları ev eşyalarından biraz farklıdır.
Ofisteki eşyaları sökmeyi bilmek ve diğer eşyaları sökmeyi bilmek gerekir.Bu eşyaların nakliye aracına özenle yerleştirilmeside gerekir.

Personellerimizin tümüne Ofis,işyeri taşımacılığı hakkında eğitin veriyoruz,dikkatli, özenli olmalarını tembihliyoruz. Ofis,işyeri taşıması yaptıran müşteriler genelde hızlı nakliye isterler ve biz hızlı nakliyede müşterinin beklentilerine cevab verebiliyoruz.Bizi iletişim numaralarımızdan arayınız ve size uygun bir ofis,işyeri taşımacılık , evden eve nakliye fiyatı verelim.

KURUMSAL

Rüya evden eve taşımacılık 2000 yılından itibaren Gaziantep'te ev ve ofis taşımacılığı ve nakliye işinde profesyonel hizmet vermektedir. Evden eve taşımacılık firmamız Gaziantep'ten Türkiye'nin tüm illerine ev ve ofis taşımacılığı yapmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Gaziantep evden eve taşımacılık konusunda en köklü firmalardan olan Rüya olarak değerli müşterilerimize profesyonel olarak Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

BİZE ULAŞIN

  • İstasyon Cad. Veliç İş Hanı, Kat:7, No:17 (Hayat Hastanesi Karşısı) GAZİANTEP
  • 0342 323 0042 - 0532 552 1654 - 0545 920 8752
  • info@gaziantepevdenevetasima.net